Медицинска Козметика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР SPF30
DOCTOR'S SUN КОЛЕКЦИЈА За Цел Ден Да Сте на Сонце, Безгрижно и Без последици Не чекај кожата да те..
510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР SPF50
DOCTOR'S SUN КОЛЕКЦИЈА За Цел Ден Да Сте на Сонце, Безгрижно и Без последици Не чекај кожата да те..
580 MKD
без ДДВ: 492 MKD
СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл
СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 30мл.
СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 30мл. ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
БРИЛИЈАНТИН за сјај 30мл.
БРИЛИЈАНТИН за сјај 30мл. ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
ТЕГАВЕЦ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ
ТЕГАВЕЦ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл.
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г.
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г. ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Мелем за рани и изгореници
При сите изгореници од сонце, оган и хемикалии. Се користи при црвенило, иритација, оштетување и сек..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Мелем од НЕВЕН 50 ml.
Мелем од НЕВЕН 50 ml. За сите кожни промени, израстоци и заболувања. При секакво оштетување на кож..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Балсам од НЕВЕН  со SPF 35 175 ml.
Балсам од НЕВЕН  со SPF 35 175 ml.  За изгореници од сонце, вени и капилари. Ги затегнув..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА
За чувствителна и иритирана кожа. За чиста, мека и влажна кожа. хидрира и ревитализира. Против брчки..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КАНТАРИОН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
За сува, рапава, испукана и излупена кожа. Ја смирува болката и спречува воспаленија. Против акни, ч..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ПРОПОЛИС КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
За оштетена и воспалена кожа. Има силни противвоспалителни, антисептички, епитализирачки регенератив..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
Ја штити и регенерира кожата, спречува сушење, ги смирува инфекциите, црвенилото и осипот. И да..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ВОДООТПОРЕН КРЕМ ЗА КОЖА И ЧЕВЛИ
ВОДООТПОРЕН КРЕМ ЗА КОЖА И ЧЕВЛИ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
АНТИБАКТЕРИСКИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ АЗУРО
АНТИБАКТЕРИСКИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ АЗУРО ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ за масажа и релаксација ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН ЛОСИОН
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН ЛОСИОН ..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН КРЕМ
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН КРЕМ ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS