УСТА - ГРЛО - НОС

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл.
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл. ..
600 MKD
без ДДВ: 571 MKD
Антимигрен Рол-он 10мл.
Антимигрен рол-он со мента и лаванда ..
350 MKD
без ДДВ: 333 MKD
ПРОПОЛИС спреј
ПРОПОЛИС спреј антиафти При грип и настинка, болно грло, инфекции, кашлица, болка и оток, восп..
255 MKD
без ДДВ: 243 MKD
ДЕНТАЛ ГЕЛ
ДЕНТАЛ ГЕЛ 20мл. ..
168 MKD
без ДДВ: 160 MKD
АФТА ГЕЛ
АФТА ГЕЛ 20мл. ..
168 MKD
без ДДВ: 160 MKD
АПИ СПРЕЈ без алкохол за деца
АПИ СПРЕЈ со прополис за деца 20мл Природен имунотоник, бактерицид, антисептик и анестетик. ..
255 MKD
без ДДВ: 243 MKD
ПРОПОЛИС таблети
ПРОПОЛИС таблети 20 пар. за деца и возрасни При грип и настинка, болно грло, инфекции, кашлица..
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Билни капки против ЗАБОБОЛКА
Билни капки против ЗАБОБОЛКА 30мл ..
350 MKD
без ДДВ: 333 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS