ПРОГРАМА ЗА ВОШКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ШАМПОН ЗА ВОШКИ
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
БАЛСАМ ЗА ВОШКИ
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
М СПРЕЈ ПРОТИВ ВОШКИ 100мл.
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
ГЕЛ ЗА ВОШКИ
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
МАСЛО ЗА ВОШКИ
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
ЧЕШЕЛ ЗА ВОШКИ
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS