ФУНКЦИОНАЛНИ НАПИТОЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
СПИРУЛИНА
СПИРУЛИНА Л-Карнитин + Цинк +Зелен чај Инстант напиток кој го подобрува здравјето. Богат из..
300 MKD
без ДДВ: 286 MKD
ПЛАНТАКС ЧАЈ
ПЛАНТАКС ЧАЈ  за болки и грчеви во стомакот Инстант чај со екстракт од плод од морач, нам..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен Против стрес и депресија.   Помага за брзо зак..
410 MKD
без ДДВ: 390 MKD
АНТИСТРЕС КАФЕ Cofffe + Ginseng +  Vitamin C, B3, B5, B6, B12
Дава концентрација,  сила, виталност,  поттикнува на  активност, го  намалув..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
МИЛК ШЕЈК
МИЛК ШЕЈК ВКУСЕН НАПИТОК СОЗДАДЕН ЗА УЖИВАЊЕ 4 кесички х 25гр Релаксира и опушта. Против..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Чоколадо со Магнезиум
Чоколадо со Магнезиум  Антистрес и Енергија ЗА ЗДРАВИ НЕРВИ И МУСКУЛИ За прекрасна кож..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
ШУМСКО ОВОШЈЕ
Инстант напиток со вкус на  ШУМСКО ОВОШЈЕ 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
КАЛИНКА
Инстант напиток со вкус на  КАЛИНКА 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г ЗА РЕ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ПОРТОКАЛ
Инстант напиток со вкус на ПОРТОКАЛ 12 витамини  + 2 минерали 20 кесички х 15г ЗА П..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ЗЕЛЕН ЛИМОН
Инстант напиток со вкус на  ЗЕЛЕН ЛИМОН 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г Д..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
АЦЕРОЛА  Колаген + Витамин Ц
АЦЕРОЛА За здрава, кожа, коса и нокти C + колаген 4 х 33г Моќен напиток за убава фигура ..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
БРУСНИЦА   Магнезиум + Женшен + Ц
БРУСНИЦА C + Mg За здрави мускули и нерви ИМУНО 4 х 33г Моќен напиток за здрави муску..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Енерџи ЖЕНШЕН
Енерџи ЖЕНШЕН Витамин Ц +Б комплекс 4 х 15г Моќен напиток за поголема психичка и физичка сн..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
СЛИМ ЛУБЕНИЦА
СЛИМ ЛУБЕНИЦА со Женшен Витамин Ц + Б Комплекс Антистрес Без шеќер Го намалува апетит..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СЛИМ АНАНАС
СЛИМ АНАНАС ИЗМАМЕТЕ ЈА ГЛАДТА Ја блокира апсорпцијата  на масти Брзо ги согорува ..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СЛИМ ШЕЈК за оптимално слабеење
СЛИМ ШЕЈК со Л-карнитин Го намалува апетитот. Брзо ја зголемува енергијата. За повеќе ак..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
ДИЕТ ЕСПРЕСО
ДИЕТ ЕСПРЕСО Го исфрла вишокот на течности и отпадните материи од организмот. Го оtстранува цел..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
ПРОТЕИН милк шејк
ПРОТЕИН милк шејк Активна формула за совршено тело 4 Х 25г Поголема мускулна маса. Помал..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
Ројбос филтер чај
Ројбос филтер чај x20 кесички Чај на Младоста и Убавината Број 1 во светот Антиоксидант ..
180 MKD
без ДДВ: 171 MKD
Фитослим x20
Фитослим x20 кесички Чај за слабеење и обликување на телото. Ги топи масните наслаги, го одстр..
175 MKD
без ДДВ: 167 MKD
Фитослим
Фитослим 100г Чај за слабеење и обликување на телото. Ги топи масните наслаги, го одстранува ц..
175 MKD
без ДДВ: 167 MKD
РЕХИДРАТОР
РЕХИДРАТОР прашок за орален раствор за надополнување на течности и електролити СОСТАВ ПРЕПОРАЧАН ..
990 MKD
без ДДВ: 943 MKD
Мулти К2 + Д3
Витамин К2  МК7 Нова Формула за Здрави Коски, Заби, Мозок, Срце  и Крвни Садо..
185 MKD
без ДДВ: 176 MKD
ВИНТЕР ХОТ Цитрон и Акаи
Револуционерна природна формула против грип и настинка, делува брзо и ефикасно, при првите симптоми...
175 MKD
без ДДВ: 167 MKD
ВИНТЕР ХОТ ехинацеа и калинка
Револуционерна природна формула против грип и настинка, делува брзо и ефикасно, при првите симптоми...
175 MKD
без ДДВ: 167 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS