АНТИКОЛД

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ГАВЕЗ ГЕЛ
ГАВЕЗ ГЕЛ За скршеници, тетиви, лигаменти, артритис, модрици, тромбофлебитис и набиеници. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ
КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобо..
409 MKD
без ДДВ: 347 MKD
ЏЕБЕН ИНХАЛАТОР СТРОНГ
ЏЕБЕН ИНХАЛАТОР СТРОНГ ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
ВАПО РУБ ЗА РЕУМА И ЗГЛОБОВИ
ВАПО РУБ ЗА РЕУМА И ЗГЛОБОВИ Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобовите. П..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
ВАПОРУБ КРЕМ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ
ВАПОРУБ КРЕМ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобовит..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
КОЊСКИ БАЛСАМ ЛАДЕН
КОЊСКИ БАЛСАМ ЛАДЕН Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобовите. При повред..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
КОЊСКИ БАЛСАМ ТОПОЛ
КОЊСКИ БАЛСАМ ТОПОЛ Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобовите. При повред..
245 MKD
без ДДВ: 208 MKD
АНТИКОЛД ДЕТСКА МАСТ
АНТИКОЛД ДЕТСКА МАСТ За инхалирање и масажа Против болки, спортски повреди и грчеви во мускули..
245 MKD
без ДДВ: 208 MKD
АНТИКОЛД МАСТ
АНТИКОЛД МАСТ За инхалирање и мсажа Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и згл..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS