КАФЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЕСПРЕСО ПОРТА
ЕСПРЕСО ПОРТА За страсни љубители на еспресо Подготвено според традиционален Италијански рецеп..
875 MKD
без ДДВ: 742 MKD
ЛАТЕ инстант кафе
ЛАТЕ инстант кафе 4 во 1 Неодоливо кафе со полн и траен вкус на млечен карамел. 20 кесички ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МОКА инстант кафе
МОКА инстант кафе 3 во 1 Моќно кафе со силен и доминантен вкус на белгиско чоколадо. 20 кесичк..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МАКИЈАТО инстант кафе
Macchiato COFFEE Vanilla Coffee with character 2in1 sugar free  20 sticks x 10gr ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ФРАПЕ инстант кафе
ФРАПЕ инстант кафе 1 во 1 Софистицирано кафе со совршена арома и вкус. 20 кесички   ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен Против стрес и депресија.   Помага за брзо зак..
410 MKD
без ДДВ: 390 MKD
ДИЕТ ЕСПРЕСО
ДИЕТ ЕСПРЕСО Го исфрла вишокот на течности и отпадните материи од организмот. Го оtстранува цел..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS