Додатоци во Храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ВИТАМИН Ц 1000
ВИТАМИН Ц 1000 120 капсули     ..
1.090 MKD
без ДДВ: 1.038 MKD
Чоко 98% KAKAO
Чоко 98% KAKAO 23г Без шеќер, со стевиа Помага за лачење на хормоните на среќа..
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Чоко Мемори
Чоко Мемори 23г Gingko Biloba Sugar Free, Gluten free Поддршка за здрава..
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл.
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл. ..
600 MKD
без ДДВ: 571 MKD
САЛЕП БРОНХO
Салеп Бронхо   За сите типови кашлица СУВА И РЕПРОДУКТИВНА Идеален при грип и насти..
175 MKD
без ДДВ: 167 MKD
сируп БОКВИЦА
За сите типови кашлица Состав: тегавец, мајчина душица, витамини А,Д,Ц. Дејство: смирува секак..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Антимигрен Рол-он 10мл.
Антимигрен рол-он со мента и лаванда ..
350 MKD
без ДДВ: 333 MKD
ПРОПОЛИС спреј
ПРОПОЛИС спреј антиафти При грип и настинка, болно грло, инфекции, кашлица, болка и оток, восп..
255 MKD
без ДДВ: 243 MKD
ДЕНТАЛ ГЕЛ
ДЕНТАЛ ГЕЛ 20мл. ..
168 MKD
без ДДВ: 160 MKD
СПИРУЛИНА
СПИРУЛИНА Л-Карнитин + Цинк +Зелен чај Инстант напиток кој го подобрува здравјето. Богат из..
300 MKD
без ДДВ: 286 MKD
Витамин Ц500 + Цинк + Селен
Придонесува за брзо враќање на изгубената  енергија, за повеќе сила, добро функционирање ..
300 MKD
без ДДВ: 286 MKD
ЕСПРЕСО ПОРТА
ЕСПРЕСО ПОРТА За страсни љубители на еспресо Подготвено според традиционален Италијански рецеп..
875 MKD
без ДДВ: 742 MKD
ФРУТИ ГРАНИТА
ФРУТИ ГРАНИТА 20 кесички ДЕХИДРИРАНИ ОВОШЈА СО ПРИРОДЕН ВИТАМИН Ц Дава сила и енергија и го..
475 MKD
без ДДВ: 452 MKD
МИЛК ШЕЈК
МИЛК ШЕЈК 20 кесички Висококвалитетен производ приготвен со најдобрите состојки Богатство н..
475 MKD
без ДДВ: 452 MKD
ТОПЛО ЧОКОЛАДО
ТОПЛО ЧОКОЛАДО најдобра комбинација на вкус, текстура и густина 20 кесички Супериорен произ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ЛАТЕ инстант кафе
ЛАТЕ инстант кафе 4 во 1 Неодоливо кафе со полн и траен вкус на млечен карамел. 20 кесички ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МОКА инстант кафе
МОКА инстант кафе 3 во 1 Моќно кафе со силен и доминантен вкус на белгиско чоколадо. 20 кесичк..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МАКИЈАТО инстант кафе
Macchiato COFFEE Vanilla Coffee with character 2in1 sugar free  20 sticks x 10gr ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ФРАПЕ инстант кафе
ФРАПЕ инстант кафе 1 во 1 Софистицирано кафе со совршена арома и вкус. 20 кесички   ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
маџун од СЛАДОК КОРЕН
100 % ладно цеден  концентриран сок од СЛАДОК КОРЕН природно ферментиран. ИМУНИТЕТ, АНТ..
1.680 MKD
без ДДВ: 1.600 MKD
маџун од ДИВИ КАЈСИИ
100 % ладно цеден  концентриран сок од ДИВИ КАЈСИИ природно ферментиран. Регулира отежнато д..
990 MKD
без ДДВ: 943 MKD
НАТУРАЛ БУСТ
НАТУРАЛ БУСТ 60мл Додаток во исхрана. Состав: екстракт од лист од Епимедиум, екстракт од пл..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
АФТА ГЕЛ
АФТА ГЕЛ 20мл. ..
168 MKD
без ДДВ: 160 MKD
ПЛАНТАКС ЧАЈ
ПЛАНТАКС ЧАЈ  за болки и грчеви во стомакот Инстант чај со екстракт од плод од морач, нам..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен
Релакс Капучино со Магнезиум и Женшен Против стрес и депресија.   Помага за брзо зак..
410 MKD
без ДДВ: 390 MKD
МАТИЧЕН МЛЕЧ таблети
МАТИЧЕН МЛЕЧ таблети + витамин Ц ..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD
МАТИЧЕН МЛЕЧ Капсили
МАТИЧЕН МЛЕЧ Капсили + витамин Ц ..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD
ПРОПОЛИС ПЛУС Праска
ПРОПОЛИС ПЛУС Праска 20 таблети + Витамин Ц ПрополисПлус таблети со витамин Ц Додаток во исхр..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
ПРОПОЛИС ПЛУС Ц-200
ПРОПОЛИС ПЛУС Ц-200 20 таблети + Витамин Ц ПрополисПлус таблети со витамин Ц Додаток во исхра..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
ПРОПОЛИС ПЛУС Јаболко
ПРОПОЛИС ПЛУС Јаболко 20 таблети + Витамин Ц ПрополисПлус таблети со витамин Ц Додаток во исх..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS