СТАПАЛА И НОКТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ВОДООТПОРЕН КРЕМ ЗА КОЖА И ЧЕВЛИ
ВОДООТПОРЕН КРЕМ ЗА КОЖА И ЧЕВЛИ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
АНТИБАКТЕРИСКИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ АЗУРО
АНТИБАКТЕРИСКИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ АЗУРО ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ за масажа и релаксација ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
МАСЛО ПРОТИВ ГЛИВИЦИ
МАСЛО ПРОТИВ ГЛИВИЦИ Антибактериско Антигливично Антивирусно Продира длабоко во  но..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА Против бактериски и гливични инфекции Одстранува непријатни мириси. Дезодо..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
ПУДРА ЗА СТАПАЛА
ПУДРА ЗА СТАПАЛА СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА Против бактериски и гливични инфекции Одстранува непријат..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
ОТСТРАНУВАЧ НА ЛАК без ацетон
ОТСТРАНУВАЧ НА ЛАК без ацетон ..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
КАЛЦИУМ ГЕЛ
КАЛЦИУМ ГЕЛ ЗА ЦВРСТИ НОКТИ Содржи природен калциум. Ги израмнува ноктите му дава цврстина и о..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
ГОРЧЛИВ ЛАК
ГОРЧЛИВ ЛАК ПРОТИВ ГРИЦКАЊЕ НОКТИ Се нанесува секојдневно во два слоја. ..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
АНТИПЕРСПИРАНТ ГЕЛ
АНТИПЕРСПИРАНТ ГЕЛ  Спречува прекумерно потење на нозете и непријатен мирис. Против иритации..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS