ИНТИМНА НЕГА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува иритации, ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
САПУН АНТИХЕМ
Антихем сапун 100g. Сапун против хемороиди. ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
ВАГИНАЛЕТИ
Невен, Кантарион, Жалфија и Прополис ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
СУПОЗИТОРИИ ПРОТИВ ХЕМОРОИДИ
Невен, Кантарион, Ајдучка трева, Прополис, Камилица и витамин Е Смирува воспаление, оток, чешање ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
ВАГИНАЛЕТИ
Невен, Кантарион, и Ајдучка трева ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува ири..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
САПУН ИНТИМО
Intimo Soap 100g. Интимен сапун. Спречува појава на упални процеси и одстранува непријатни мириси. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
ХЕМОРИН КРЕМ
ХЕМОРИН КРЕМ  Растителна крема за локална нега на внатрешни и надворешни хемороиди. Смирува ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
АНТИХЕМ КРЕМ
АНТИХЕМ КРЕМ Билна крема за локална нега на внатрешни и надворешни хемороиди. Смирува воспален..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS