НЕГА И ЗАШТИТА НА КОЖА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл.
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г.
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г. ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
ПАРАФИНСКО МАСЛО
ПАРАФИНСКО МАСЛО 50мл ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
КРЕМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ
КРЕМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ 50мл ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
РУСКА ВОДА тоник за масажа против болки, настинка и реума  100мл.
тоник за масажа против болки, настинка и реума 100мл. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
ХИДРОГЕН 3% дезинфекција и хигиена на кожа и слузокожа  100мл.
дезинфекција и хигиена на кожа и слузокожа 100мл. ..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
АЦИДИ БОРИЦИ 3% борна киселина  антисептик против болка и оток.  100мл.
3% борна киселина антисептик против болка и оток. 100мл. ..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ ГЕЛ за суво миење на раце без сапун и вода  99,9% ги уништува бактериите и вирусите
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ ГЕЛ 500мл за суво миење на раце без сапун и вода 99,9% ги уништува бактериите и..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS