ЧОКО ДИЕТ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чоко 98% KAKAO
Чоко 98% KAKAO 23г Без шеќер, со стевиа Помага за лачење на хормоните на среќа..
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Чоко Мемори
Чоко Мемори 23г Gingko Biloba Sugar Free, Gluten free Поддршка за здрава..
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Чоко КРЕМ без шеќер
Чоко КРЕМ 180g Крем од какао со лешници и како. Погоден за дијабетичари. Не ги расипува заб..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
Чоко СЛИМ
Чоко Слим 23г Чоколадо за слабеење со фруктоза. Најпродаван производ за слабеење Без лактоза ..
35 MKD
без ДДВ: 33 MKD
Чоко Лакс
Чоко Лакс 23г Чоколада со  лаксативен ефект. Најпродаван производ за опстипација Без лак..
35 MKD
без ДДВ: 33 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS