МЕДИЦИНСКИ СПРЕЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.
ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл. ОДСТРАНУВА ЈАДЕЖ, БОЛКИ И ПЕЦКАЊЕ НА НОЗЕТЕ. За ..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ МОБИЛНИ И КОМПЈУТЕРИ
СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ мобилни и компјутери. 99,99% заштита од вируси и бактерии Антистатичен и анти..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ SPF25
DOCTOR'S SUN КОЛЕКЦИЈА За Цел Ден Да Сте на Сонце, Безгрижно и Без последици Не чекај кожата да те..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА Против бактериски и гливични инфекции Одстранува непријатни мириси. Дезодо..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
СПРЕЈ ПРОТИВ ИНСЕКТИ 100%природен
СПРЕЈ ПРОТИВ ИНСЕКТИ Средства против каснување од комарци и други инсекти. Произведени на ..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
МАГНЕЗИУМ СПРЕЈ за здрави нерви и мускули. Спреј за масажа
МАГНЕЗИУМ СПРЕЈ за здрави нерви и мускули. Спреј за масажа Ублажува стрес и напнатост. Ја..
396 MKD
без ДДВ: 336 MKD
ПАНТЕНОЛ СПРЕЈ витамин Б5 спреј
ПАНТЕНОЛ СПРЕЈ витамин Б5 спреј за оштетена кожа, коса и нокти. Против инфекции, изгореници, г..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
ЦИНК ПИРИТОИН СПРЕЈ за иритирана и воспалена  кожа
ЦИНК ПИРИТОИН СПРЕЈ за иритирана и воспалена  кожа Спреј за бебиња, деца и возрасни. 100%..
560 MKD
без ДДВ: 475 MKD
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ Без алкохол и хемикали
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ Без алкохол и хемикали Озонско освежување на лице Чисти каде што нема ..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
СУПЕР ХАМА ГЕЛ
СУПЕР ХАМА ГЕЛ Гел против кожни иритации, воспаленија, убоди од инсекти, изгореници, акни и алерг..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ
КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобо..
409 MKD
без ДДВ: 347 MKD
М СПРЕЈ ПРОТИВ ВОШКИ 100мл.
1. На сува коса темелно се нанесува еден од овие препарати: М Спреј - се остава да делува 4 часа и..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS