Козметика за КОЖА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл.
ПАНТЕНОЛ 5% раствор за уста, кожа и коса 100мл. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г.
СОЛ ЗА КАПЕЊЕ стрес, релакс, вени, реума 370 г. ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Мелем за рани и изгореници
При сите изгореници од сонце, оган и хемикалии. Се користи при црвенило, иритација, оштетување и сек..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Мелем од НЕВЕН 50 ml.
Мелем од НЕВЕН 50 ml. За сите кожни промени, израстоци и заболувања. При секакво оштетување на кож..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Балсам од НЕВЕН  со SPF 35 175 ml.
Балсам од НЕВЕН  со SPF 35 175 ml.  За изгореници од сонце, вени и капилари. Ги затегнув..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
ПАРАФИНСКО МАСЛО
ПАРАФИНСКО МАСЛО 50мл ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
КРЕМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ
КРЕМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ 50мл ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.
ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл. ОДСТРАНУВА ЈАДЕЖ, БОЛКИ И ПЕЦКАЊЕ НА НОЗЕТЕ. За ..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ МОБИЛНИ И КОМПЈУТЕРИ
СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ мобилни и компјутери. 99,99% заштита од вируси и бактерии Антистатичен и анти..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува иритации, ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
САПУН АНТИХЕМ
Антихем сапун 100g. Сапун против хемороиди. ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ SPF25
DOCTOR'S SUN КОЛЕКЦИЈА За Цел Ден Да Сте на Сонце, Безгрижно и Без последици Не чекај кожата да те..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
РУСКА ВОДА тоник за масажа против болки, настинка и реума  100мл.
тоник за масажа против болки, настинка и реума 100мл. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
ХИДРОГЕН 3% дезинфекција и хигиена на кожа и слузокожа  100мл.
дезинфекција и хигиена на кожа и слузокожа 100мл. ..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
АЦИДИ БОРИЦИ 3% борна киселина  антисептик против болка и оток.  100мл.
3% борна киселина антисептик против болка и оток. 100мл. ..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ ГЕЛ за суво миење на раце без сапун и вода  99,9% ги уништува бактериите и вирусите
МУЛТИДЕЗИНФЕКТ ГЕЛ 500мл за суво миење на раце без сапун и вода 99,9% ги уништува бактериите и..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува ири..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки
СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА Против бактериски и гливични инфекции Одстранува непријатни мириси. Дезодо..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
СПРЕЈ ПРОТИВ ИНСЕКТИ 100%природен
СПРЕЈ ПРОТИВ ИНСЕКТИ Средства против каснување од комарци и други инсекти. Произведени на ..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
КРЕМ САПУН
Cream Soap 100g. Со глицерин. Го стимулира процесот на влажнење и потхранување на кожата. Кожата ст..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ЗА БЕБИЊА
Hypoalergenic soap 100g. Бебе сапун. За хигиена на детската нежна и осетлива кожа и за возрасни со ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
ПИЛИНГ САПУН
Peeling Soap 100g. Пилинг сапун со пченични никулци. Нежно ја чисти кожата, има пилинг ефект на мрт..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН СО МАСЛИНОВО МАСЛО
САПУН СО МАСЛИНОВО МАСЛО ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ПИГМЕНТАЦИЈА
САПУН ПРОТИВ ПИГМЕНТАЦИЈА ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ИНТИМО
Intimo Soap 100g. Интимен сапун. Спречува појава на упални процеси и одстранува непријатни мириси. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ИНФЕКЦИИ
Antiinfection soap 100g. Со масло од еукалиптус. Против инфекции и херпеси, ги одбива инсектите и ј..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН SUPER МЕДИЦИНСКИ
Super Medicine Soap 100g. Активни состојки: биоактивен сулфур и природен боров катран. Ја штити кож..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ЕГЗЕМИ
Antieczema Soap 100g. Природен боров катран. Помага при егземи, псоријаза, првут и акни. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS