Козметика за КОСА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл
СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 30мл.
СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 30мл. ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
БРИЛИЈАНТИН за сјај 30мл.
БРИЛИЈАНТИН за сјај 30мл. ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
ПРОФЕСИОНАЛ течни кристали 30мл.
ПРОФЕСИОНАЛ течни кристали 30мл. ..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
ПАНТЕСОЛ екстра силен гел со Б5   100мл
ПАНТЕСОЛ екстра силен гел со Б5   100мл ..
95 MKD
без ДДВ: 81 MKD
ПАНТЕСОЛ восок со витамин Б5   100мл
ПАНТЕСОЛ восок со витамин Б5   100мл ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ТРАНСПАРЕНТЕН восок за коса 100мл
ТРАНСПАРЕНТЕН восок за коса 100мл ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ПРИРОДЕН восок за коса 100мл
ПРИРОДЕН восок за коса 100мл ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
БЛАНШ СЕТ БЕЗ АМОНИЈАК
БЛАНШ СЕТ БЕЗ АМОНИЈАКПРАШОК И ХИДРОГЕН 12% ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КОПРИВА ШАМПОН
Опаѓање Брз раст Јакнење Виталност Цветање Цврстина Осветлување Чувствителна  коса ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КОЊСКИ ОПАШ ШАМПОН
Сува Оштетена Фарбана Инфекции Првут Опаѓање Волумен Сјај   ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КОКОС ШАМПОН
Цврст корен Првут Опаѓање Себум Брз раст Кршлива Ретка Сува коса   ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
ПРОПОЛИС ШАМПОН
Инфекции Првут Чешање Опаѓање Раст Зацврстување Хранење Здрава коса ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
БЛАНШ СЕТ
БЛАНШ СЕТ ПРАШОК И ХИДРОГЕН 12% ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
БЛАНШ ПРАШОК 20г без амонијак
БЛАНШ ПРАШОК 20г без амонијак ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS