АНТИАКНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН ЛОСИОН
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН ЛОСИОН ..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН КРЕМ
АНТИАКНИ КЛИНДАМИЦИН КРЕМ ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
АНТИАКНИ ХЛОРАМФЕНИКОЛ КРЕМ
Антиакне крем за целосен третман на младешката кожа склона кон акни и бубулици. Помага при  ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
САПУН АНТИАКНИ
Antiacne Soap 100g. Со масло од мента. Го одстранува вишокот на масти од кожата, ја намалува можнос..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
АНТИАКНИ ХЕРБАЛ ЛОСИОН
Продолжено антибактериско делување со природни активни компоненти кое го прекинува ширењето на бакте..
178 MKD
без ДДВ: 151 MKD
АНТИАКНИ ХЕРБАЛ КРЕМ
АНТИАКНИ ХЕРБАЛ КРЕМ ..
178 MKD
без ДДВ: 151 MKD
АНТИАКНИ ГЕЛ
Антибактериски гел е вистински избор за темелно и длабинско чистење и освежување на  младешк..
163 MKD
без ДДВ: 138 MKD
АНТИАКНИ ТЕЧНОСТ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ
Антибактериски течен сапун темелно и длабински ја мие и чисти кожата склона кон појави на акни и буб..
163 MKD
без ДДВ: 138 MKD
АНТИАКНИ ЛОСИОН
Антибактериски лосион ја освежува и негува младешката кожа склона кон акни и бубулици. Маслото од ка..
163 MKD
без ДДВ: 138 MKD
АНТИАКНИ КРЕМ
Антиакне крем за целосен третман на младешката кожа склона кон акни и бубулици. Помага при  ..
163 MKD
без ДДВ: 138 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS