ОРАЛНИ РАСТВОРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
сируп БОКВИЦА
За сите типови кашлица Состав: тегавец, мајчина душица, витамини А,Д,Ц. Дејство: смирува секак..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
ВИТАЦИД сируп
ВИТАЦИД сируп Витамини и Минерали 150г Се препорачува при грип и настинка, намален апетит, с..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
А+Д3 Водени капки
Водени капки А+Д3 10мл Воден раствор погоден за  бебиња. За правилен раст и  ..
360 MKD
без ДДВ: 343 MKD
сируп БРОНТЕКС
За сите типови кaшлицa  С|остав: бршлен, тегавец, мајчина душица Дејство: смирува се..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
сируп БРОНХИТОЛ+Ц
Состав: корен од бел слез, јаглика, ментол, витамин Ц. Дејство: омекнува сува, раздразнувачка&n..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
сируп ПЛАНТАКС+Ц
За полесно искашлување Состав: јаглика, мајчина душица,  витамин Ц Дејство: смирува ..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
сируп за ПУШАЧИ
Одстранува пушачка кашлица. Го олеснува дишењето. Состав: тегавец, анасон, мајчина душица, вит..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS