ТЕГАВЕЦ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТЕГАВЕЦ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ
ТЕГАВЕЦ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ТЕГАВЕЦ ДНЕВНА КРЕМА
За заштита од несакани надворешни влијанија на кожата. Ја затегнува, ги отстранува мртвите клетки и ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ТЕГАВЕЦ НОЌНА КРЕМА
Богато ја негува кожата. За чувстви-телна, уморна и неисхранета кожа. Длабоко ја хидратира и подмлад..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ТЕГАВЕЦ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
ТЕГАВЕЦ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ..
708 MKD
без ДДВ: 600 MKD
ТЕГАВЕЦ ТЕЧНОСТ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ
ТЕГАВЕЦ ТЕЧНОСТ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ТЕГАВЕЦ МЛЕКО ЗА ЛИЦЕ
ТЕГАВЕЦ МЛЕКО ЗА ЛИЦЕ ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS