Медицински САПУНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН
ИНТИМЕН ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува иритации, ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
САПУН АНТИХЕМ
Антихем сапун 100g. Сапун против хемороиди. ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН
АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН 500МЛ Антисептична заштита против инфекции, благо чешање, намалува ири..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
КРЕМ САПУН
Cream Soap 100g. Со глицерин. Го стимулира процесот на влажнење и потхранување на кожата. Кожата ст..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ЗА БЕБИЊА
Hypoalergenic soap 100g. Бебе сапун. За хигиена на детската нежна и осетлива кожа и за возрасни со ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
ПИЛИНГ САПУН
Peeling Soap 100g. Пилинг сапун со пченични никулци. Нежно ја чисти кожата, има пилинг ефект на мрт..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН СО МАСЛИНОВО МАСЛО
САПУН СО МАСЛИНОВО МАСЛО ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ПИГМЕНТАЦИЈА
САПУН ПРОТИВ ПИГМЕНТАЦИЈА ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ИНТИМО
Intimo Soap 100g. Интимен сапун. Спречува појава на упални процеси и одстранува непријатни мириси. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ИНФЕКЦИИ
Antiinfection soap 100g. Со масло од еукалиптус. Против инфекции и херпеси, ги одбива инсектите и ј..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН SUPER МЕДИЦИНСКИ
Super Medicine Soap 100g. Активни состојки: биоактивен сулфур и природен боров катран. Ја штити кож..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ЕГЗЕМИ
Antieczema Soap 100g. Природен боров катран. Помага при егземи, псоријаза, првут и акни. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН ПРОТИВ ПРВУТ
Antidandruf Soap 100g. Сапун со биоактивен сулфур. Го намалува лачењето на масните жлезди. Се препо..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
САПУН АНТИАКНИ
Antiacne Soap 100g. Со масло од мента. Го одстранува вишокот на масти од кожата, ја намалува можнос..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS