ШАМПОНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
КОПРИВА ШАМПОН
Опаѓање Брз раст Јакнење Виталност Цветање Цврстина Осветлување Чувствителна  коса ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КОЊСКИ ОПАШ ШАМПОН
Сува Оштетена Фарбана Инфекции Првут Опаѓање Волумен Сјај   ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КОКОС ШАМПОН
Цврст корен Првут Опаѓање Себум Брз раст Кршлива Ретка Сува коса   ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
ПРОПОЛИС ШАМПОН
Инфекции Првут Чешање Опаѓање Раст Зацврстување Хранење Здрава коса ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
 ПАНТЕНОЛ Б5 ШАМПОН за тенко и кршливо влакно
 ПАНТЕНОЛ Б5 ШАМПОН за тенко и кршливо влакно 300МЛ. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
ЦРН КИМ ШАМПОН против првут и опаѓање
ЦРН КИМ ШАМПОН против првут и опаѓање 300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
АРГАН ШАМПОН сува, фарбана и оштетена коса
АРГАН ШАМПОН сува, фарбана и оштетена коса 300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
КАНТАРИОН ШАМПОН екстремно мрсна коса
КАНТАРИОН ШАМПОН екстремно мрсна коса 300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
 ЛУК ШАМПОН против опаѓање
ЛУК ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300МЛ. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
КОПРИВА ШАМПОН за здрав корен
КОПРИВА ШАМПОН ЗА ЗДРАВ КОРЕН 300МЛ. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
КОЛАГЕН ШАМПОН за волумен
КОЛАГЕН ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН 300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
МОРСКИ АЛГИ ШАМПОН за мрсна коса
МОРСКИ АЛГИ ШАМПОН ЗА МРСНА КОСА 300МЛ. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
БОРОВ КАТРАН ШАМПОН против егзема
БОРОВ КАТРАН ШАМПОН против егзема300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
СУЛФУР ШАМПОН против првут
СУЛФУР ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 300МЛ. ..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
АЛОЕ ВЕРА ШАМПОН за ревитализација
АЛОЕ ВЕРА ШАМПОН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА 300МЛ. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
НЕВЕН ШАМПОН за регенерација
НЕВЕН ШАМПОН ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА 300МЛ. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS