КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА
За чувствителна и иритирана кожа. За чиста, мека и влажна кожа. хидрира и ревитализира. Против брчки..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КАНТАРИОН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
За сува, рапава, испукана и излупена кожа. Ја смирува болката и спречува воспаленија. Против акни, ч..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ПРОПОЛИС КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
За оштетена и воспалена кожа. Има силни противвоспалителни, антисептички, епитализирачки регенератив..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
Ја штити и регенерира кожата, спречува сушење, ги смирува инфекциите, црвенилото и осипот. И да..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ШИПКА
Крем од шипка против брчки за сите типови кожа. За хидратација и регенерација на кожата на целото т..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ ПЧЕНИЦА
Крем од пченични никулци за виталност и регенерација. За сува, оштетена и чувствителна кожа. Го неу..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ ХИЈАЛУРОН
Крем со хијалуронска киселина. За кожа над 30 години. Спречува предвремено стареење на кожата. Го по..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ КАЛИНКА
Крем од калинка за оштетена кожа. За регенерација на кожата и слузокожата. На кожата и дава свеж и м..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ КАЈСИЈА Б17
Крем од кајсија против стареење со интензивен Б17. За сите типови кожа. Ги обновува клетките и ја в..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ ГРОЗЈЕ
Крем од гроздови семки за чувствителна кожа и рехидратација. Антиоксидант, против стареење на кожата..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ ЦРН КИМ
Крем од црн ким, антисептик и антиоксидант. Ги отстранува акните, ја регулира псоријазата, ги мазни ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ СО КОНОП
Против воспаленија, егземи и псоријаза. За сува и зрела кожа. Дава влажност и еластичност, штити од ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
КРЕМ ЗА ТЕМНИ КРУГОВИ ОКОЛУ ОЧИТЕ
Збогатен растителен крем против темни кругови околу очите. Го отстранува вишокот на течности, ја за..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ПИЛИНГ КРЕМ
Ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата. Ја освежува, омекнува и обновува кожата. ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО Q10
Крем за сите типови на кожа. Направен од грижливо селектирани состојки за нормално функционирање на ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ЗА МНОГУ СУВА КОЖА
Го спречува стареењето на кожата и појавата на брчки. Ја омекнува и затегнува кожата. Ја регенерира ..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
КРЕМ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ
Крем за природно избелување на кожата. За оние што сакаат бела и нежна кожа. Ја штити и негува кожат..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ХРАНЛИВ КРЕМ
За остарена кожа. Помага во случај на сабореа на кожата бидејќи делува смирувачки и антисептички.&nb..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА
Природно масло од морков со UVA/UVB филтри. Наменето за лица со чувствителна кожа. Ја негува и штити..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
Природното есенцијално масло длабоко допира до предизвикувачите на брчки, го успорува процесот на ст..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ВИТАМИНСКИ КРЕМ
Крем за нега на сите типови кожа. Длабоко ја влажни кожата, ги регенерира надворешните слоеви и ја ш..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КОЛАГЕН КРЕМ
Крем за хидратација на кожата и дење и ноќе, нега на лицето, вратот и деколтето. Крем против стареењ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ЕМУЛИЕНТЕН КРЕМ
Длабоко го напаѓа изворот на брчки, го успорува процесот на стареење на кожата. Ја подобрува кондици..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ПРОТИВ ПЕГИ И ДАМКИ
Ја третира пигментацијата на кожата, лузните и дамките. Ја чисти и избелува кожата давајки и природе..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
АНТИСЕПТИЧЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
Со есенцијално масло од ками-лица, длабоко ја чисти и негува кожата и ги влажни ќелиите на кожата. И..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
ЗАШТИТЕН КРЕМ
За долготраен антимикробен ефект против воспалителните процеси на кожата од лицето. Делува анти-бакт..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ПРОТИВ БРЧКИ
Ги отстранува брчките околу очите, ја хидрира и негува кожата. Содржи бадемово масло, витамини А и Е..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ЗА СУВА КОЖА
Ноќен крем за сува и дехидрирана кожа со маслиново масло. Ја негува и длабоко ја влажни кожата и и д..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ЗА МЕШАНА КОЖА
Крем со јојоба, што ја освежува, ревитализира и тонизира кожата. Наменет е за мешана кожа. Ја чисти ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
КРЕМ ЗА МРСНА КОЖА
Крем гел со хамамелис и есенцијално масло од чајно дрво. Се користи за третирање на мрсна кожа и акн..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS