ХОРЕКА ПРОГРАМ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЕСПРЕСО ПОРТА
ЕСПРЕСО ПОРТА За страсни љубители на еспресо Подготвено според традиционален Италијански рецеп..
875 MKD
без ДДВ: 742 MKD
ФРУТИ ГРАНИТА
ФРУТИ ГРАНИТА 20 кесички ДЕХИДРИРАНИ ОВОШЈА СО ПРИРОДЕН ВИТАМИН Ц Дава сила и енергија и го..
475 MKD
без ДДВ: 452 MKD
МИЛК ШЕЈК
МИЛК ШЕЈК 20 кесички Висококвалитетен производ приготвен со најдобрите состојки Богатство н..
475 MKD
без ДДВ: 452 MKD
ТОПЛО ЧОКОЛАДО
ТОПЛО ЧОКОЛАДО најдобра комбинација на вкус, текстура и густина 20 кесички Супериорен произ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ЛАТЕ инстант кафе
ЛАТЕ инстант кафе 4 во 1 Неодоливо кафе со полн и траен вкус на млечен карамел. 20 кесички ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МОКА инстант кафе
МОКА инстант кафе 3 во 1 Моќно кафе со силен и доминантен вкус на белгиско чоколадо. 20 кесичк..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
МАКИЈАТО инстант кафе
Macchiato COFFEE Vanilla Coffee with character 2in1 sugar free  20 sticks x 10gr ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ФРАПЕ инстант кафе
ФРАПЕ инстант кафе 1 во 1 Софистицирано кафе со совршена арома и вкус. 20 кесички   ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
АНТИСТРЕС КАФЕ Cofffe + Ginseng +  Vitamin C, B3, B5, B6, B12
Дава концентрација,  сила, виталност,  поттикнува на  активност, го  намалув..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
ШУМСКО ОВОШЈЕ
Инстант напиток со вкус на  ШУМСКО ОВОШЈЕ 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
КАЛИНКА
Инстант напиток со вкус на  КАЛИНКА 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г ЗА РЕ..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ПОРТОКАЛ
Инстант напиток со вкус на ПОРТОКАЛ 12 витамини  + 2 минерали 20 кесички х 15г ЗА П..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
ЗЕЛЕН ЛИМОН
Инстант напиток со вкус на  ЗЕЛЕН ЛИМОН 12 витамини + 2 минерали 20 кесички х 15г Д..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
АЦЕРОЛА  Колаген + Витамин Ц
АЦЕРОЛА За здрава, кожа, коса и нокти C + колаген 4 х 33г Моќен напиток за убава фигура ..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
БРУСНИЦА   Магнезиум + Женшен + Ц
БРУСНИЦА C + Mg За здрави мускули и нерви ИМУНО 4 х 33г Моќен напиток за здрави муску..
125 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Енерџи ЖЕНШЕН
Енерџи ЖЕНШЕН Витамин Ц +Б комплекс 4 х 15г Моќен напиток за поголема психичка и физичка сн..
145 MKD
без ДДВ: 138 MKD
САЛЕП оригинал
САЛЕП оригинал Најдобро ја запира кашлицата и е најприроден афродизијак Може да се консумира с..
875 MKD
без ДДВ: 833 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS