маџун од ГРОЗЈЕ
  • маџун од ГРОЗЈЕ

маџун од ГРОЗЈЕ

185 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: GRAPE-concentrate
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100 % ладно цеден  концентриран сок од ГРОЗЈЕ природно ферментиран. 

ИМУНИТЕТ, ЕНЕРГИЈА

Ја зајакнува крвта
Спречува згрутчување на крвта
Го забрзува крвотокот
Намалува холестерол
Против хипертензија
Против инфаркт и инсулт
Против артериосклероза
Дигестивен тракт
Ја стимулира работата на бубрезите

Начин на употреба:
Деца над 1 година –2 x1 кафена лажичка во 
оброк, чај или вода секој ден.
Возрасни – 2 патих 1 супена лажица на ден во 
оброк, чај или вода.
Пакување: 12 шишиња х 340г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS