DOCTOR'S

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 ЛУК ШАМПОН против опаѓање
ЛУК ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300МЛ. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
 МАСКА ЗА ФАРБАНА КОСА
 МАСКА ЗА ФАРБАНА КОСА ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
 ПАНТЕНОЛ Б5 ШАМПОН за тенко и кршливо влакно
 ПАНТЕНОЛ Б5 ШАМПОН за тенко и кршливо влакно 300МЛ. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Respiratona maska za  bezbedno disanje sa ventilom
Materijal: Spoljašnji-netkani  štiti od štetnih gasova i  bakterija. Srednji- Dvosloj..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
RESPIRATORY MASK for kids
RESPIRATORY MASK FOR SAFETY BREATHING PM 2.5 ACTIVE CARBON FILTER A Class protection degree..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
ЈЕКО Zn
ЈЕКО Zn  За сува и оштетена кожаа. При иритација од пелени, при гнојни процеси, осип, чешање..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
ЏЕБЕН ИНХАЛАТОР СТРОНГ
ЏЕБЕН ИНХАЛАТОР СТРОНГ ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл.
АЛКОХОЛ СТОП спреј 20мл. ..
600 MKD
без ДДВ: 571 MKD
АЛОЕ ВЕРА БАЛСАМ
АЛОЕ ВЕРА БАЛСАМ 300МЛ. ..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
АЛОЕ ВЕРА ШАМПОН за ревитализација
АЛОЕ ВЕРА ШАМПОН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА 300МЛ. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ
АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ за масажа и релаксација ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
АНТИАКНИ ГЕЛ
Антибактериски гел е вистински избор за темелно и длабинско чистење и освежување на  младешк..
163 MKD
без ДДВ: 138 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS