маџун од КАЛИНКА
  • маџун од КАЛИНКА

маџун од КАЛИНКА

500 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: POMEGRANATE-concentrate
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100 % ладно цеден  концентриран сок од КАЛИНКА природно ферментиран. 

 АНТИОКСИДАНТ, АНТИКАНЦЕР, РЕПРОДУКЦИЈА

Против алергии
Дијабетес тип 1 и 2
Артериосклероза
Болести на срце
Подобра циркулација
Намалува холестерол
Регулира крвен притисок
Зголемува апетит
Намалува склоност кон дебелеење
Против леухемија
АИДС и ХИВ-инфекции

Начин на употреба:
Деца над 1 година –2 x1 кафена лажичка во 
оброк, чај или вода секој ден.
Возрасни – 2 пати х 1 супена лажица на ден во 
оброк, чај или вода.
Пакување: 12 шишиња х 340г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS