АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ
  • АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ

АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ

290 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: ANATOMIC MASSAGE SHOE INSOLE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АНАТОМСКИ АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ ЗА ЧЕВЛИ

за масажа и релаксација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS