КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ
  • КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ

КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ

409 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: CLORDETIL ICE SPRAY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КЛОРДЕТИЛ СПРЕЈ ЗА СПОРТСКИ ПОВРЕДИ

Против болки, спортски повреди и грчеви во мускулите и зглобовите. При повреди, реума, артритис, гихт, ишијас, спондилоза, главоболка, болка го грбот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: КЛОРДЕТИЛ
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS