СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки
  • СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки

СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА антибактериски спреј против потење на стапала и дезодорирање на обувки

290 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: FOOT SPRAY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

СПРЕЈ ЗА СТАПАЛА

Против бактериски и гливични инфекции

Одстранува непријатни мириси.

Дезодориира.

Релаксира уморни нозе.

Одстранува иритација и чешање на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS