ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.
  • ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.

ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.

480 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: VENE SPRAY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ВЕНЕ СПРЕЈ против болни и отечени вени 100мл.

ОДСТРАНУВА ЈАДЕЖ, БОЛКИ И ПЕЦКАЊЕ НА НОЗЕТЕ.

За подобра циркулација во нозете.

Ги затегнува вените.

Одстранува траги од испукани капилари.

Ревитализира.

Ја регенерира кожата подложна на црвенило.

Лади, релаксира и ги освежува уморните нозе.

После прскање благо да се масираат нозете од стапалата нагоре.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ВЕНЕ-СПРЕЈ
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS