НУТРАМЕДИКС

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ВИТАМИН Ц 1000
ВИТАМИН Ц 1000 120 капсули     ..
1.090 MKD
без ДДВ: 1.038 MKD
НАТУРАЛ БУСТ
НАТУРАЛ БУСТ 60мл Додаток во исхрана. Состав: екстракт од лист од Епимедиум, екстракт од пл..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
МАГНЕЗИУМ МАЛАТЕ
МАГНЕЗИУМ МАЛАТЕ 120 капсули ЗА ЗДРАВИ НЕРВИ МУСКУЛИ И КОСКИ   Антистрес Имунитет..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
ЛИБИДО САПОРТ
ХОРМОНАЛ БАЛАНС Nutramedix капки 60мл. ГИ ЕЛИМИНИТРА СИМПТОМИТЕ НА МЕНОПАУЗА И ГО  П..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
СЕРАПЕПТАЗЕ
СЕРАПЕПТАЗЕ 120 капсули НАМАЛУВА  БОЛКА,  ОТОК И ГРЧЕВИ Белодробни заболувања О..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
МЕЛАТОНИН
МЕЛАТОНИН капки 30мл. ПОМАГА ПРИ НЕСОНИЦА  РАЗДРАЗЛИВОСТ И  ГУБЕЊЕ НА ПАМТЕЊЕТО ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
МАКА
МАКА капки 60мл. ДАВА ОПТИМИЗАМ И ЈА  ПОДОБРУВА СЕКСУАЛНАТА  ФУНКЦИЈА КАЈ МАЖИТЕ И..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
НОНИ
НОНИ капки 30мл. НЕУМОРЕН БОРЕЦ ПРОТИВ СИТЕ ЗАВИСНОСТИ - ПУШЕЊЕ,  ХРАНА, АЛКОХОЛ И ДРОГ..
3.300 MKD
без ДДВ: 3.143 MKD
САМЕНТО
САМЕНТО  капки 30мл. НАЈГОЛЕМ ИМУНОМОДУЛАТОР ПОЗНАТ ВО СВЕТОТ И ДОКАЖАН АНТИКАНЦЕР П..
3.300 MKD
без ДДВ: 3.143 MKD
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS