маџун од СМРЕКА
  • маџун од СМРЕКА

маџун од СМРЕКА

310 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: JUNIPER-concentrate
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100 % ладно цеден  концентриран сок од СМРЕКА природно ферментиран. 

ИМУНИТЕТ, АНТИПАРАЗИТ

Против воспаленија
Респираторни органи
Полесно дишење
Астма и бронхит
Грип и настинка
Дигестивен систем
Метаболизам
Ја стимулира работата на бубрезите
Чисти мочни патишта
Против паразити
Ја зајакнува крвната слика

Начин на употреба:
Деца над 1 година –2 x1 кафена лажичка во 
оброк, чај или вода секој ден.
Возрасни – 2 патих 1 супена лажица на ден во 
оброк, чај или вода.
Пакување: 12 шишиња х 340г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS