RESPIRATORY MASK for kids
  • RESPIRATORY MASK for kids

RESPIRATORY MASK for kids

300 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: RESPIRATORY MASK for kids
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

RESPIRATORY MASK

FOR SAFETY BREATHING

PM 2.5 ACTIVE CARBON FILTER

A Class protection degree

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: RESPIRATORY-MASK
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS