САЛЕП БРОНХО за пушачи
  • САЛЕП БРОНХО за пушачи

САЛЕП БРОНХО за пушачи

175 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: Салеп Бронхо за пушачи
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

За сите типови кашлица
СУВА И РЕПРОДУКТИВНА

Идеален при грип и настинка

Ги прочистува дишните патишта.

Го намалува воспалението во грлото.

Ја смирува болката во градите.

Ја смирува сувата кашлица.

Го олеснува искашлувањето при репродуктивна кашлица.

Делува против воспаленија во желудникот и цревата.

Помага при гастритis и чир.

Спречува дијареjа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: салеп
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS