МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ Без алкохол и хемикали
  • МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ Без алкохол и хемикали

МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ Без алкохол и хемикали

265 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: MULTY DESINFECT SPRAY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

МУЛТИДЕЗИНФЕКТ СПРЕЈ

Без алкохол и хемикали

Озонско освежување на лице

Чисти каде што нема вода

Убива бактерии, габи и вируси (H1N1, H5N1, Covid-19). Ја штити кожата од микроорганизми.

За интимна хигиена. Штити и помага да се обнови кожата и слузо-кожата од микро инфекции. Ја оксидира кожата и слузокожата.

Го спречува лошиот мирис настанат од габични и бактериски инфекции. Ја дезодорира кожата.

За бебиња и деца. Деликатн хигиена 
на модринки, посекотини, ранички... Оксидациониот ефект го забрзува обновувањето на изгорената кожа и ја штити од инфекции.

За дезинфекција на  места каде се развиваат микроорганизми.

Се користи за дезинфицирање на предмети кои се често во допир со вашата кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS