СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл
  • СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл

СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл

140 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: SILLICONE FIX hair oil 300ml.
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

СИЛИКОН МАСЛО ФИКС 100мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS