СМОКЕРС ПАСТА ЗА ЗАБИ
  • СМОКЕРС ПАСТА ЗА ЗАБИ

СМОКЕРС ПАСТА ЗА ЗАБИ

90 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: SMOKERS TOOTH PASTE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

СМОКЕРС ПАСТА ЗА ЗАБИ

Полир пасти за миење и белеење на забите

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS