АНТИТАРТАР ВОДА ЗА УСТА
  • АНТИТАРТАР ВОДА ЗА УСТА

АНТИТАРТАР ВОДА ЗА УСТА

110 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: ANTITARTAR MOUTH WASH
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АНТИТАРТАР ВОДА ЗА УСТА

супериорна формула за чиста уста. 12 часовна антибактериска заштита. Ги уништува бактериите во усната шуплина до 99.9%. Спречува создавање на забен камен и ја одржува свежината.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS