ХЕРБАЛ ПОЛИР ПУДРА
  • ХЕРБАЛ ПОЛИР ПУДРА

ХЕРБАЛ ПОЛИР ПУДРА

90 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: HERBAL TOOTH POWDER
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ХЕРБАЛ ПОЛИР ПУДРА

Полир пудри за полирање на забите во домашни услови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS