МИНТ ПОЛИР ПУДРА
  • МИНТ ПОЛИР ПУДРА

МИНТ ПОЛИР ПУДРА

90 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: HERBAL TOOTH MINT
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

МИНТ ПОЛИР ПУДРА

Полир пудри за полирање на забите во домашни услови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS