САЛЕП оригинал
  • САЛЕП оригинал

САЛЕП оригинал

875 MKD
Производител: DOCTOR'S
Шифра на производ: Салеп оригинал
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

САЛЕП оригинал

Најдобро ја запира кашлицата и е најприроден афродизијак

Може да се консумира секојдневно во неограничени количини. Може да го пијат и деца постари од една година.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: салеп
DOCTOR'S © 2024. UKION SHOPS